zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Co takhle dát si....dýňový guláš???

10.10.2008
Příroda
Co takhle dát si....dýňový guláš???

Pokud vás zaujala tato lákavá nabídka, nezapomeňte přijet již tento víkend (10.- 12.10.2008) do podhůří Beskyd. Odpočinkově-pracovní víkendovku pro vás připravili organizátoři Akce Příroda.

Hlavním programem je sběr dýní hokkaido a následné vaření guláše z této výborné zeleniny. Nicméně dobrovolníci si budou moci vyzkoušet i sázení ovocných stromů nebo třeba loupání česneku. Samozřejmě se nebude pouze pracovat, na účastníky čeká i zábavný zážitkový program jako hry, povídání, hudební, výtvarné a jiné improvizace.

Vše se bude odehrávat v Zahradě ve Mlýně v obci Vidče. Jeden z organizátorů Radek Vala uvedl: "Zahrada ve Mlýně je snahou o vytvoření přirozeného ekosystému s produkcí ovoce a zeleniny a také místa k setkávání lidí, kterým je tohle téma blízké. Zahrada je v přechodném období pro certifikaci v Ekologickém zemědělství."

Máte-li tedy zájem, neváhejte a přijeďte se podívat. Víkendovka je organizována pod hlavičkou Akce Příroda, jednoho z programů Hnutí Brontosaurus. Tento program připravuje zejména víkendové akce pro mladé lidi, kteří rádi smysluplnou prací pomáhají přírodě. Více informací a přehled dalších víkendovek najdete na www.akcepriroda.cz.
 
Kontaktní osoba: Radek Vala
Telefon: 604 607 183
E-mail: radekvala@c-box.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí