zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Martin Bursík vystoupí na Pražském evropském energetickém fóru

17.10.2008
Energie
Martin Bursík vystoupí na Pražském evropském energetickém fóru

Místopředseda vlády a ministr životního prostředí Martin Bursík se jako jeden z klíčových řečníků zúčastní mezinárodní konference, kterou pod názvem Prague European Energy Forum pořádá příští týden sdružení ANO pro Evropu ve spolupráci s Úřadem vlády ČR. Konference se koná od čtvrtka 23. října do pátku 24. října v Lichtenštejnském paláci na Malé Straně (U Sovových Mlýnů 4).

Martin Bursík vystoupí se zahajovacím příspěvkem bloku „Evropský systém emisního obchodování – nové éra politiky životního prostředí“ ve čtvrtek 23. října od 13:00.

Konference se koná pod záštitou vicepremiéra pro evropské záležitosti Alexandra Vondry a zahájí ji předseda vlády Mirek Topolánek.

Cílem konference je před blížícím se předsednictvím ČR v Radě EU a velké důležitosti tématu energetické budoucnosti Evropy poskytnout prostor pro výměnu názorů mezi experty, vysokými státními úředníky a politiky, zástupci mezinárodních organizací, podnikateli a neziskovými organizacemi na budoucnost energetického rozvoje Evropské unie.

Simultánní tlumočení angličtina, čeština zajištěno.

Organizátoři žádají o potvrzení účasti na e-mail energyforum@anoproevropu.cz či tel.: 222 521 137. Prosí také účastníky konference, aby se zaregistrovali na jednotlivé panely,

kterých se hodlají zúčastnit, do úterý 21. října, a umožnili tak organizátorům zajistit odpovídající technické vybavení.

Informace a program konference:

www.anoproevropu.cz
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí