zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Program Infothermy v lednu

05.12.2008
Energie
Program Infothermy v lednu
Snahou organizátorů výstavy Info-therma 2008, agentury Inforpres, je představit seriózní a komplexní pohled na celou problematiku vytápění a dát jednotlivým oborům potenciální zastoupení. Kromě technických novinek v otopných systémech bude část výstavy v samostatném pavilonu věnována nízkoenergetickým stavebním systémům, izolačním a stavebním materiálům, otvorovým výplním, zateplování objektů apod. Akce se koná 19. - 22. ledna 2009. První den bude součástí doprovodného programu téma vytápění malých a středních objektů ve světle přípravy státní energetické koncepce, dále účinnost a účelnost čerpání státních a evropských dotací a reálné možnosti využívání obnovitelných zdrojů energie v podmínkách České republiky. Uskuteční se seminář pod názvem Emise tuhých částic při spalování pevných paliv. V úterý 20. ledna se koná celostátní seminář Aktuální projekty a trendy v kontextu Solární ligy ČR a Evropské ligy obnovitelných zdrojů energie.

Další seminář bude na téma Zateplovací systémy fasád, plochých a šikmých střech - vady a jejich odstraňování. Hovořit se bude také k problematice solárního vytápění venkovních bazénů a dotačních možností na investice do solárních systémů. Ve středu 21. ledna jsou připraveny semináře: Úsporné a ekologické vytápění tepelnými čerpadly, Vývojová řada zařízení na využití obnovitelných zdrojů energie, Komplexní poznatky střediska energetických úspor včetně financování. Ve čtvrtek 22. ledna se zájemci mohou zúčastnit seminářů: Prezentace úspěšných tuzemských a zahraničních projektů v oblasti plynárenství a obnovitelných zdrojů energie, Tepelná čerpadla pro nízkoenergetické domy.

Kontakt: Agentura Inforpres, Riegrova 857, 738 02 Frýdek-Místek, tel./fax: 558 622 524, 602 727 219, e-mail: bujakova@inforpres.cz, www.infotherma.cz
Zdroj: STAVITEL

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí