zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Řešení ekologických potřeb

08.12.2008
Ovzduší
Energie
Řešení ekologických potřeb
Budova vzdělávacího střediska pro návštěvníky Yellowstonského národního parku (The Old Faithful Visitor Education Center) dostává nový kabát z materiálu DuPont(tm) Tyvek(r) (klimatické ochranné systémy). Výrobky firmy DuPont, použité při stavbě této budovy, spolu s jinými produkty pomohou snížit celkovou energetickou náročnost parku, připravit jej na zvýšený počet návštěvníků a zároveň minimalizovat ohrožení přírodních zdrojů.

Prostřednictvím této neziskové nadace firma DuPont dodává celý sortiment výrobků určených ke kontrole vlhkosti a klimatických vlivů, a tím podporuje snahu Yellowstonu stát se nejekologičtějším národním parkem ve Spojených státech.

Klimatické ochranné systémy DuPont(tm) Tyvek(r) přispějí ke snížení energetické zátěže potřebné k vytápění a chlazení budov a ochraně konstrukcí před pronikáním vzduchu a vody při současné efektivní kontrole vlhkosti. Portfolio prodyšných membrán DuPont(tm) Tyvek(r) se nedávno rozrostlo o řadu pokovených membrán, které zásadním způsobem zvyšují energetickou úspornost a vnitřní pohodlí budov.
Zdroj: STAVITEL

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí