zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

První kolo vzdělávacích kurzů OPŽP bylo ukončeno

22.04.2009
Obecné
První kolo vzdělávacích kurzů OPŽP bylo ukončeno
Tvorba a ověření systému akreditovaného vzdělávání Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) bylo úspěšně ukončeno. Další kolo plánujeme zahájit na podzim letošního roku.

Hlavním cílem vzdělávacích kurzů bylo seznámit všechny zájemce, zejména z řad zpracovatelů projektů, s Operačním programem Životní prostředí (OPŽP) a rovněž se všemi standardními činnostmi souvisejícími s čerpáním dotačních prostředků z oblasti ochrany životního prostředí.

Vlastního vzdělávání se během jednoho roku ve dvou bězích účastnilo více než 600 zájemců. Polovina z nich po úspěšném absolvování všech modulů na počátku letošního roku obdržela certifikát o úspěšném absolvování akreditovaného e-learningového kurzu „Projektový manažer enviromentálních projektů podpořených z OPŽP".

V příloze naleznete seznam úspěšných absolventů.

Celkově byl kurz hodnocen velmi pozitivně, zejména druhý cyklus. Z tohoto důvodu Státní fond životního prostředí v letošním roce přistoupí k pokračování tohoto vzdělávání. Předpokládaný termín pro zahájení příjmu přihlášek do tohoto vzdělávání je červen letošního roku. Vlastní realizaci vzdělávaní plánujeme na podzim 2009. Zájemce budeme informovat na těchto webových stránkách a rovněž v letním čísle časopisu Priorita.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
Ekologický institut Veronica
28
8. 2017
28.8-3.9.2017 - Ostatní akce
Centrum Veronica Hostětín, Hostětín 86
UŽITEČNÉSEMINÁŘE.CZ
28
11. 2017
28.11.2017 - Seminář, školení
Praha,
Konferenční centrum CITY - Pankrác
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí