zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Přední česká geotechnická společnost Stavební geologie – Geotechnika se přejmenovala na ARCADIS Geotechnika

05.05.2009
Geologie
Přední česká geotechnická společnost Stavební geologie – Geotechnika se přejmenovala na ARCADIS Geotechnika

Společnost Stavební geologie - Geotechnika, a.s. největší a nejstarší česká geotechnická konzultační společnost s více než 80 letou tradicí, se v rámci jednotného nastavení své obchodní a komunikační politiky přejmenovala na ARCADIS Geotechnika a.s.

Důvodem změny názvu je stále užší spolupráce s mezinárodní skupinou ARCADIS, ve které Stavební geologie – Geotechnika od roku 2002 působí.
Václav Hořejší, předseda představenstva a ředitel společnosti v této souvislosti uvedl: Přejmenováním společnosti na ARCADIS Geotechnika jsme se přihlásili k propojení naší společnosti se skupinou ARCADIS, která disponuje nejvýznamnějšími světovými odborníky a používá nejnovějšími trendy a technologie v oblasti geotechnického a enviromentálního inženýrství.”
V České republice patří ke klientům ARCADIS Geotechnika investoři a největší stavební firmy z oblasti dopravní infrastruktury jako například Správa železniční dopravní cesty, Ředitelství silnic a dálnic, Ředitelství vodních cest, Magistrát hlavního města Praha, Skanska, Eurovia, Metrostav, Strabag a mnoho dalších stejně jako nejvýznamnější projekční firmy SUDOP Praha, Pragoprojekt, Valbek, Dopravoprojekt Brno a další.
ARCADIS Geotechnika nabízí v České republice těmto a jiným firmám široké spektrum služeb v oblasti přípravy a řízení velkých inženýrských projektů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
19
1. 2021
19.1.2021 - Seminář, školení
Liberec, hotel Centrum Babylon
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí