zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vycházka do přírody pod Blaníkem pro fotografy (a nejen pro ně)

10.05.2009
Příroda
Vycházka do přírody pod Blaníkem pro fotografy (a nejen pro ně)

Správa Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Blaník a Podblanické ekocentrum Českého svazu ochránců přírody (ČSOP) Vlašim pořádají v neděli 24.5. vycházku do okolí Louňovic pod Blaníkem. Akce je určena pro širokou veřejnost a je pořádána u příležitosti Evropského dne parků.

U příležitosti Evropského dne parků se v národních parcích a chráněných krajinných oblastech pořádají exkurze, výstavy a přednášky. V CHKO Blaník se můžete v neděli 24.5. zúčastnit vycházky do přírody. Trasa vycházky bude směřovat do okolí Louňovic pod Blaníkem za zachovalými kouty přírody. Vycházku doprovodí komentář pracovníka Správy CHKO Blaník.

Zvláštní pozvání na vycházku patří fotografům, zejména začínajícím. Vycházka bude doprovázena ukázkami a výkladem, jak a čím správně fotit krajinu, stromy nebo rostliny. Pokud si vezmete s sebou fotoaparát, získané snímky můžete zaslat do fotosoutěže „Krajinou pod Blaníkem“, kterou vyhlašuje Městys Louňovice pod Blaníkem.

Sraz účastníků je v 8.30 na autobusové zastávce na náměstí v Louňovicích pod Blaníkem. Předpokládané zakončení je na stejném místě v cca 11.30 hod. Doporučeno je turistické oblečení a obuv, akce je zdarma.

Ing. Mgr. Martin Klaudys
Správa CHKO Blaník
Vlašimská 8
Louňovice pod Blaníkem
257 06
tel./fax. 317852654

blanik@nature.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
UŽITEČNÉSEMINÁŘE.CZ
28
11. 2017
28.11.2017 - Seminář, školení
Praha,
Konferenční centrum CITY - Pankrác
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí