zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ptejte se na vodní koridor Dunaj - Odra - Labe

21.08.2009
Vodní cesty
Ptejte se na vodní koridor Dunaj - Odra - Labe

Dočká se Česko propojení Dunaje, Odry a Labe? Kdy by k němu mohlo dojít? Kolik by to stálo a v čem by to České republice mohlo pomoci? Proč se o něčem takovém již sto let pouze diskutuje?

Ptejte se Ladislava Bíny z dopravní fakulty ČVUT.

Na vaše dotazy bude odpovídat na serveru www.Ekonom.ihned.cz v pátek 21. srpna od 11.00.

Ladislav Bína byl v letech 1990 až 1997 viceprezidentem, členem představenstva a výkonným ředitele Českých aerolinií pro obor Informační technologie a rozvoj. Během působení v ČSA byl členem řídících orgánů mezinárodních společností z oblasti letecké dopravy. Zavedl v ČR a SR rezervační letecký systém AMADEUS v rámci vytvořené společnosti AMADEUS Marketing CSA s.r.o.

V období 1997 až 2000 byl obchodním ředitelem logistických firem ESA Kladno a České přístavy, a.s. V letech 2000 až 2007 pracoval jako vedoucí odboru regionálního rozvoje KÚ Středočeského kraje.

V současné době je docentem na FD ČVUT a garantem předmětů Logistika a Logistické systémy. Zároveň vede několik velkých projektů z oblasti dopravy a logistiky a je členem expertního týmu FD ČVUT.

Je předsedou představenstva společnosti PRaK, a.s. (modernizace železničního spojení Praha - Kladno s odbočkou na letiště Ruzyně) a předsedou představenstva společnosti Přístav Pardubice, a.s. (Projekt Multimodálního logistického centra Východní Čechy v Pardubicích).

Zdroj: EKONOM

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí