zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky

20.09.2009
Obecné
Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky
K záruce úspěchu v oblasti módy patří povědomí o nejnovějších trendech a samozřejmě nejen v ní.

Z toho důvodu se dnes na trhu vyskytuje množství designérů a výrobců, kteří sledují okolní dění a uvědomují si, že současná spotřeba všeho je do budoucna neúnosná. Proto se dnes můžeme setkat s celou řadou oděvních kousků a textilových doplňků, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Sem patří také povedené tašky či kabelky společnosti Kanazu Sen-I z japonské prefektury Fukui.

Příruční tašky jsou vyrobeny ze stoprocentně biodegradačního materiálu, tedy takového materiálu, který lze bez zbytkových stop zcela rozložit, čímž nedochází k zatěžování přírody. Nejmodernější technologie výroby, které bylo dosaženo ve spolupráci japonské společnosti s akademickou obcí a podporou vlády, zaručují nejen tyto úctyhodné vlastnosti, ale zároveň dovolují těmto eko-taškám, aby byly tenké, nicméně odolné zároveň.

Tašky Kanazu Sen-I jsou velmi skladné. Přesto přese všechno nepostrádají nic z takových kvalit, jakých si ve světě módy ceníme. Tyto eko-tašky dobře vypadají, jsou stylové a navíc jsou vyráběny v několika řadách, aby uspokojily silnou poptávku. Nás zaujaly především takzvané Kusha Tote tašky, které svým „zmačkaným“ vzhledem zaujmou na první pohled. Povedené jsou nicméně i zbylé dvě řady. Jen se podívejte.

Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)Eko-tašky Kanazu-Sen I: Stylové a k přírodě šetrné tašky (http://www.modablog.cz)

zdroj: knaplus.com

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí