zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zeleně s 3M Česko

29.09.2009
Obecné
Zeleně s 3M Česko

Společnost 3M Česko společně s organizací Hnutí Brontosaurus podporují zelenější Česko. Z každého výrobku šetrného k přírodě z řady Scotch a Post-it, který si zákazníci zakoupí v době od října do prosince letošního roku, totiž poputuje část zisku na konto Hnutí Brontosaurus.

Hnutí Brontosaurus již tradičně několik let aktivně přispívá k údržbě a obnově zeleně v naší krajině a společnost 3M inovuje své výrobky tak, aby byly co nejšetrnější k přírodě. Jedná se zejména o výrobky z řady Scotch a Post-it, které jsou vyrobeny pouze z recyklovaných materiálů. Právě recyklované bločky Post-it obdrželo od Ministerstva životního prostředí certifikát Ekologicky šetrný výrobek.

Část zisku z každého výrobku šetrného k přírodě z řady Scotch a Post-it, zakoupeného v době od října do prosince letošního roku, připadne na konto Hnutí Brontosaurus. Z příspěvku zákazníků bude podpořen například projekt budování ekozahrady v Centru ekologické výchovy Dúbrava, obnova starých zaniklých sadů v Rychlebských horách či dosadba Pečínských alejí v Orlických horách.

  „Podpora mladých lidí při jejich dobrovolnické práci pro životní prostředí má mnohonásobný význam. V prvé řadě za jejich akcemi zůstanou vysázeny aleje, vyčištěné lesy, opravené studánky i zdravější krajina. Ale to není zdaleka vše. Mladí lidé získají prostřednictvím  výsledků své práce také dobrý pocit, že péče o naše přírodní dědictví  má smysl. A díky tomu, že jejich projekty a akce byly takto podpořeny zjistí, že ve svém snažení o lepší životní prostředí nejsou sami“, říká Dalimil Toman, vedoucí kanceláře Hnutí Brontosaurus.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
22
1. 2021
22.1.2021 - Seminář, školení
Pardubice
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí