zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ekologický projekt sprchy od Davida Koo

04.10.2009
Voda
Ekologický projekt sprchy od Davida Koo

Máte vytříbený vkus, týkající se vaší koupelny? A zároveň dáváte přednost ekologickému vybavení?

Můžeme se setkat s ekologickými sprchami, například od designérů, jako je Jun Yasumoto, který navrhl doslova koupelnové jezírko s vodními rostlinami, namísto klasického sprchového koutu, a nebo naopak s návrháři, kteří před ekologií dávají přednost designu. Tím je proslulý britský designér Rose Lovegrova, pracující s organickými tvary forem. Lze, ale spojit ekologii a design koupelnového vybavení, jako jsou například sprchy, v jedno?

S inovačním a dokonalým nápadem, přišel tvůrce magnetické pohovky CLOUD, David Koo. Jeho myšlenka je jednou z dalších z budoucí kolekce Arc Shower systém. Sprcha, která je konceptem Davida Koo, je nejen pouhým originálním výstřelkem, ale také promyšlený a fascinující nápad.

Sprcha poskytuje funkce, jako je přepínání z obvyklého sprchového módu do úsporného, tedy ekonomického módu a redukuje tak spotřebu elektřiny, ale i vody. Plán sprchy je obloukovitého tvaru, používá 500W vodní čerpadlo k udržení stálého oběhu k recyklaci teplé vody při sprchování. Pomocí dotykové interface poskytuje ovládací panel přístup ke všem funkcím. Nezbývá než jen doufat, že se luxusní a ekologický koncept Davida Koo, se stane již brzy skutečností.

arc_shower_xmmaf_12

www.maxiluxus.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
19
1. 2021
19.1.2021 - Seminář, školení
Liberec, hotel Centrum Babylon
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí