zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Konference Výchova ke zdraví a kvalita života II

07.10.2009
Zdraví
Konference Výchova ke zdraví a kvalita života II

Katedra výchovy ke zdraví Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pořádá ve spolupráci se Zdravotně sociální fakultou JU, Státním zdravotním ústavem Praha a Českou společností pro výživu a vegetariánství ve dnech 8. - 10. října 2009 mezinárodní konferenci Výchova ke zdraví a kvalita života II. Konference se uskuteční v hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou.

Záštitu nad konáním konference přijali prof. PhDr. Václav Bůžek, CSc., rektor Jihočeské univerzity, doc. PhDr. Alena Hošpesová, Ph.D., děkanka Pedagogické fakulty JU, Mgr. Jiří Zimola, hejtman Jihočeského kraje a Ing. Tomáš Jirsa, starosta Hluboké nad Vltavou.

Slavnostní zahájení konference se za účasti rektora Jihočeské univerzity prof. V. Bůžka uskuteční dne 8. října 2009 od 10 hodin v sále "Oranžerie". Každý konferenční den zahájí hlavní referáty, po kterých budou následovat jednání v sekcích a prezentace posterových sdělení. Tématy jednotlivých sekcí jsou např. možnosti aktivního ovlivnění kvality života, výchova ke zdraví ve školství nebo koncepce řešení zdraví pedagogů.

Pro účastníky konference je připraven bohatý doprovodný program - cyklistika, cvičení v zámeckém parku, golf v přírodním areálu Hluboká n. Vltavou, návštěva zámku Hluboká nad Vltavou a zámečku Ohrada, návštěva mezinárodního gymnázia Townshend a wellness program.

Odkaz: kompletní program konference Výchova ke zdraví a kvalita života II

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí