zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

"Oštítkované" budovy jsou budovy, které promlouvají. Ukažte Evropě, jak necháváte Vaše budovy promlouvat!

21.01.2010
Energie
Ekologické stavění, bydlení
 Oštítkované  budovy jsou budovy, které promlouvají. Ukažte Evropě, jak necháváte Vaše budovy promlouvat!

"Na cestě k energetické třídě A" - evropské ocenění pro kreativní kampaně, které ukazují jak na energetické úspory v budovách.

Používá Vaše obec energetických štítků "Display" na svých budovách? A doplnila jejich pořízení širší osvětovou kampaní k energetické účinnosti budov? Pokud ano, tým organizace Energie-Cités pro kampaň Display(R) netrpělivě očekává Vaši přihlášku o Cenu TCA 2010. Termín uzávěrky přihlášek je 26. března 2010!
Není podstatné, jaké prostředky, sdělovací kanály nebo materiály použijete. Co se opravdu počítá, je vaše odhodlání a originalita při komunikaci tématu energetických úspor vůči uživatelům budov a vůči veřejnosti...
Šest finalistů přizveme na 28. dubna 2010 do italského Salerna k osobní prezentaci jejich kampaně před mezinárodní porotou. Oficiální slavnostní udílení cen se bude konat stejného dne během prvního večera každoročního setkání asociace Energie-Cités.

Dovolte abychom upozornili, že účast v kampani Display není podmínkou pro podání přihlášky.
Přihlášku ke stažení naleznete zde: www.display-campaign.org

O kampani Display
Kampaň Display(R) pomáhá obcím zapojovat veřejnost do tématu účinného využívání energií ve veřejných budovách již od roku 2004. Úspěch kampaně spočívá v jejím důrazu na přehlednost a jednoduchost sdělení. Kampaň Display(R) je realizována po celé Evropě, je koordinována městy začleněnými do sítě Energie-Cités a je spolufinancována ze zdrojů Evropské komise. Dnes existuje již na 400 místních úřadů a soukromých společností, jež využívají kampaně Display(R) pro to, aby přehledně komunikovali energetickou účinnost svých budov. Od roku 2006 byla rovněž předána již tři ocenění v rámci soutěže "Na cestě k energetické třídě A", která odměňují originální místní osvětové aktivity probíhající celkem ve 30-ti místních úřadech 12-ti evropských zemí.

Doplňující informace:
Kampaň Display: www.display-campaign.org
Evropský portál pro energetickou účinnost budov: www.buildup.eu
Energie-Cités: www.energie-cites.eu

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí