zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ZooKlub čeká ekologický únor

13.02.2010
Příroda
Ekologické vzdělání a výchova
ZooKlub čeká ekologický únor

Ekologie pro všechny. Tak to je název další zajímavé akce děčínské zoologické zahrady, kterou pro své návštěvníky nachystala na měsíc únor v ZooKlubu Expozice Rajské ostrovy. Program bude rozdělen do tří bloků. První, od 1. do 12. února, bude patřit žákům druhého stupně, středních škol a gymnázií.

"Školáky čeká ve všedních dnech promítání filmů z 35. ročníku EKOFILMU 2009. Na tuto aktivitu je ale nutné se předem objednat. V nabídce máme 40 filmů a je možné si z nich vybrat. Platí se pouze vstupné do expozice, samotné promítání je zdarma," uvedla vedoucí centra návštěvnických služeb Ing. Dagmar Floriánová.

Druhý blok bude probíhat od 15. do 26. února a bude určen pro I. stupeň základních škol. "Zájemci budou moci využít nabídky naší ZooŠkoly a vyzkoušet si program Ekologie. Nabízíme ho zdarma, školáci zaplatí jen vstup do expozice. Samotný program bude možné doplnit o promítání některého z ekofilmů," doplnila lektorka ZooŠkoly Alena Šotolová.

Třetí aktivitou ekologického února bude setkání s názvem Ohlédnutí za 35. ročníkem Ekofilmu 2009. Příchozí čeká promítání vítězného snímku Architekt odpadu. Projekce se bude konat 11. února od 17.30 h. Vstup na akci je zdarma.

Zdroj: ZOO Děčín

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí