zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zelená budoucnost

16.03.2010
Obecné
Zelená budoucnost

Společnost Kába Reklama z Prahy se stala jedním z prvních vlastníků nejnovější technologie od HP, velkoplošné tiskárny s latexovými, ekologicky odbouratelnými inkousty. S příchodem nové technologie ekologickému tisku podřídila vše - kromě inkoustů tak používá i materiály bez PVC a veškerý odpad zodpovědně likviduje.

První velkoformátová tiskárna na světě využívající technologii tisku latexovými inkousty HP DesignJet L65500 vůbec nezatěžuje životní prostředí. "Pro tuto technologii jsme se rozhodli z několika důvodů," hovoří Tomáš Kabíček, jednatel společnosti Kába Reklama. "Odpovědnost za životní prostředí by měla být součástí chování každého jednotlivce i firmy a navíc jsem rád, že se začíná aplikovat ekosofie do místního prostředí. Mnoho významných zadavatelů reklamy má ve své firemní filozofii zakotvenu i ochranu životního prostředí a pro svou marketingovou komunikaci využívají ekologické technologie."

Celá řada médií

"Společnost HSW Signall, která nám dodala novou tiskárnu, nabízí i ucelenou řadu ekologických médií, takže jsme připraveni nabídnout komplexní zelené řešení velkoformátového digitálního tisku. Předností latexové technologie je i vysoká kvalita tisku (1200 dpi) a vysoká produktivita, která nesníží kvalitu tisku. Výsledky testů se zmiňují až o pěti letech bez laminace a s laminací je trvanlivost tisku až deset let," říká Kabíček.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí