zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

RWE Plynoprojekt podporuje rozvoj CNG

29.03.2010
Ekologická auta
RWE Plynoprojekt podporuje rozvoj CNG

Časopis FLEET firemní automobily vítá dalšího exkluzivního partnera akcí Den s Fleetem-jaro, Den s Fleetem-podzim a ALD Automotive Fleet Awards 2010, společnost RWE Plynoprojekt. Svou podporou odborných setkání zaměřených na firemní klientelu dává RWE Plynoprojekt(http://www.rwe.cz/cs/plynoprojekt) najevo, že mu záleží na podpoře a osvětě v oblasti alternativních pohonů ohleduplných k životnímu prostředí.

Současně se stane RWE Plynoprojekt jedním z partnerů doprovodné akce CNG Tour, která začne v předvečer jarního Dne s Fleetem a vyvrcholí 12. května 2010 okružní jízdou vozů s pohonem CNG. Automobily dodá značka Volkswagen a za volanty usednou manažeři českých firem, kteří si tak budou moci často poprvé vyzkoušet řízení automobilu s tímto pohonem. Dalším partnerem akce je společnost D&Comm (http://www.zkancelare.cz/), o účasti dalších partnerů se jedná.

RWE Plynoprojekt zajišťuje projektování a inženýring veškerých plynárenských zařízení, provádí investorskou činnost plynárenských staveb, plnicích stanic CNG, kotelen, kogeneračních jednotek, bioplynových stanic vč. zajištění provozu těchto zařízení. Dále zajišťuje prodej produktů tj. stlačený zemní plyn CNG pro pohony automobilů, elektřiny, tepla a bioplynu.

Zdroj: www.ifleet.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí