zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Alternativni-cyklistika.cz - nová alternativa k cyklistickým webům

13.04.2010
Doprava
Ekologická dovolená, cestování
Urbánní ekologie
Zdraví
Alternativni-cyklistika.cz - nová alternativa k cyklistickým webům

Pravidelné informace ze světa alternativní cyklistiky můžete již dnes nalézt na novém informačně zábavném portálu www.alternativni-cyklistika.cz. Cílem tohoto netradičního webu je přinášet články, fotografie a videa z oblasti městské cyklistiky a cestování. Dále zde čtenáři naleznou jedinečné zprávy o modelech skládacích kol, lehokol a jiných netradičních cyklistických produktů.
Portál má ambici stát se důvěryhodným zdrojem ze světa alternativní cyklistiky. Pro zájemce jsou kromě zpravodajských seriálů o cestovatelích a skládacích kolech připraveny také soutěže a pozvánky na zajímavé akce. Alternativni-cyklistika.cz zapojuje do své činnosti i čtenáře samotné. Ti zde mají možnost komunikovat spolu skrze diskusní fórum, stejně jako zasílat svá vlastní videa a fotografie s cyklistikou tematikou nebo se pokusit napsat vlastní článek.
Na své si přijdou i rodiče, kterým je věnována jedna z částí webu zaměřující se na ty nejmenší. Tátové a mámy zde objeví netradiční možnosti přepravy dětí i prezentace originálních dětských kol. Chcete si společně s vaší ratolestí složit vlastní kolo? Hledáte pro cestování se svou ratolestí stabilnější dopravní prostředek, než jakým je kolo, třeba takovou tříkolku s kokpitem pro dítě? Zmíněné tipy i mnoho dalšího naleznou čtenáři na stránkách www.alternativni-cyklistika.cz.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí