zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Poptávka: Soupravy bioplynových generátorů v kogeneračním (CHP) a trigeneračním (CCHP) módu pro výrobu tepla a elektrické energie.

26.04.2010
Energie
Poptávka: Soupravy bioplynových generátorů v kogeneračním (CHP) a trigeneračním (CCHP) módu pro výrobu tepla a elektrické energie.

Bio syn-gas generators-set in cogenearation (CHP - Combined Heat and Power) and trigeneration (CCHP - Combined Cooling Heating and Power) mode for distribuited heat and electric energy production - ref: 09 IT 53U1 3E70.

Italská společnost specializující se na realizaci a komercionalizaci vyspělých pracovních jednotek pro energetickou transformaci biomasy a odpadu na elektricou energii hledá partnera, jenž by byl schopen dodávat soupravy generátorů v kogeneračním (CHP) a trigeneračním (CCHP) módu. Společnost hledá průmyslového partnera pro obchodní smlouvu s technickou asistencí, nebo smlouvu o společném podniku.

Oblasti: Obnovitelné zdroje energie Generátory by měly být založeny na pístových motorech s vnitřním spalováním a na mikroturbínách. Velikost spalovacího motoru a plynové turbíny by měla být 50-300 kWe. Stupeň vyvinutí technologie by měl umožňovat její předvedení.

Kontakt Jméno: Ing. Monika Vrbková Telefon: +420541143055 E-mail: vrbkova(at)jic.cz Jméno organizace: JIC, zájmové sdružení právnických osob Adresa organizace: Zastoupení: JIC, zájmové sdružení právnických osob U Vodárny 2 61600, Brno

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí