zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jarní akce EKOzboží.cz - sleva 5% na všechno..

27.04.2010
Doprava
Energie
Obecné
Voda
Jarní akce EKOzboží.cz - sleva 5% na všechno..

Rozhodli jsme se kompenzovat stoupající jarní teploty (a adrenalin před volbami) snížením cen, aneb EKOzboží se probouzí ze zimního spánku...

Připravili jsme pro Vás nejen řadu novinek v sortimentu kterými jsou:

 • Filtrační a zároveň rychlovarné konvice Vitek
  Používáte filtrační konvici převážně pro přípravu kávy a čaje? V tom případě pro Vás máme řešení 2 v 1, elegantní spojení rychlovarné a filtrační konvice, díky němuž ušetříte místo na Vašen stole.

 • Odstraňovače vodního kamene LIQUID*CALCcalc
  Na vodní kámen - odstraňovače vodního kamene LIQUID*CALC fyzikálně (nikoli chemicky) upravují protékající vodu. Po instalaci dochází k téměř úplnému zastavení tvorby vodního kamene. Navíc dojde k pozvolnému rozpuštění původních tvrdých i měkkých nánosů v potrubích, bojlerech, pračkách a dalších zařízeních...

 • Přípravky pro úspory paliva EcoSaveacosave
  Také Vás štvou ceny PHM přes třicet korun? Doporučujeme snížit provozní náklady pomocí přípravků EcoSave - ušetřete finance a význmným způsobem i životní prostředí!

 • Bezdrátové měřiče spotřeby elektrické energie Eco-Eyemerak
  Bezdrátové měření spotřeby elektrické energie? ANO - přenosný displej máte stále na očích, a tak Vás donutí se zamyslet nad tím, kde právě plýtváte elektrickou energií. Průměrná domácnost tímto ušetří zhruba 15% elektrické energie a sníží tím i svoji "uhlíkovou stopu"

 • Bioenzymatické prostředky Trepsantrepsan
  Jedná se o koncentrovanou, biologicky aktivní směs vybraných druhů enzymů s vysokou štěpící aktivitou pro rozklad organických látek v odpadních vodách. (tuky, bílkoviny, škroby, sacharidy, celulóza, fekálie apod.) Všechny komponenty používané při výrobě jsou ekologické a schválené v rámci EU.

ale především pro naše registrované zákazníky týdenní akci s 5%-ní slevou na kompletní sortiment!

Nejste registrovaným zákazníkem EKOzboží? Nezoufejte, stačí provést registraci během trvání akce, nebo se stát fanouškem EKOzboží na Facebooku a zašleme Vám slevový kupón, stejně jako našim stávajícícm zákazníkům.

Jen neváhejte - akce trvá do 4. května 2010

ekozbozi

.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí