zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

WATENVI v novém pavilonu P

24.05.2010
Odpady
Ovzduší
Voda
Firemní ekologie
Havárie
Hluk
Urbánní ekologie
WATENVI v novém pavilonu P

Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh WATENVI se uskuteční v novém moderním pavilonu P, v termínu od 25. - 27. května 2010. Letos nově probíhá souběžně Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb URBIS TECHNOLOGIE.

On-line registrace
Pro usnadnění vstupu na veletrh byla zřízena on-line registraci odborných návštěvníků. Po vyplnění několika jednoduchých identifikačních otázek bude zájemcům zasláno elektronické potvrzení registrace. Po jeho předložení na registračních místech při vstupu do areálu výstaviště bude vyměněno za plnohodnotnou vstupenku.
Domluvte si schůzku na WATENVI
Business Point 2010 se uskuteční dne 26. května, od 10.00 hodin, přímo na ploše pavilonu P. Základem tohoto projektu jsou předem rezervované a domluvené obchodní schůzky. Slouží nejen k výměně zkušeností, ale především k navázání nových obchodních kontaktů. Již dnes mají zájemci z řad firem domluvené schůzky se zástupci asociací měst, dovozců technologií na ochranu životního prostředí z Bulharska, Chorvatska, Rumunska, Maďarska a Slovenska.
Doprovodný program nejen o vodě, odpadech, ale i veřejných financích
Stejně jako v minulých letech je součástí veletrhu WATENVI odborný doprovodný program. Mezi aktuální témata patří nejen novela zákona o odpadech, nová legislativa v oboru vodního hospodářství, strategie financování vodohospodářské infrastruktury v ČR, ale i XVII. celostátní kongres starostů a primátorů obcí a měst ČR. XVII. kongres starostů a primátorů měst a obcí ČR se bude věnovat stavu veřejných financí v době krize, nakládání s odpady a dotačnímu programu Zelená úsporám pro starosty. Více informací a kompletní aktuální verzi doprovodného programu naleznete zde.
Odpady 2010 a jak dál?
Sdružení provozovatelů technologií pro ekologické využívání odpadů v ČR (STEO) připravilo opět seminář Odpady a jak dál, tentokrát s podtitulem "Je MBÚ (mechanicko-biologická úprava) alternativou spaloven?". Seminář se 26. května od 10.00 hod. v Kongresovém centru v areálu brněnského výstaviště. Odborníci se zaměří na energetické využívání odpadů a související problematiku. Zahraniční experti z Německa a Švýcarska budou hovořit o zkušenostech s MBÚ a nakládání s komunálními odpady ve svých zemích.

Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 1, 647 00 Brno
Jana Tyrichová
manažer PR a reklamy
tel.: +420-541 152 890
fax: +420-541 152 889
watenvi@bvv.cz
www.bvv.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí