zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

E-learningový kurz pro projektové manažery OPŽP úspěšně absolvovali další účastníci

12.07.2010
Obecné
E-learningový kurz pro projektové manažery OPŽP úspěšně absolvovali další účastníci

Na konci června byla úspěšně završena další část vzdělávacích akreditovaných e-learningových kurzů "Projektový manažer v OPŽP". Z celkového počtu 525 registrovaných zájemců kurz úspěšně ukončilo 242 účastníků, tedy 46%.

V rámci kurzu byly postupně spouštěny celkem čtyři tematické moduly: základy projektového managementu, projektový manažer v OPŽP, poradce specialista pro jednotlivou prioritu OPŽP s nutností výběru minimálně jedné prioritní osy a jiné podpůrné finanční nástroje. Pro získání certifikátu bylo nutné postupně úspěšně zvládnout závěrečné testy ke každému z modulů.

Statistiky přitom ukazují, že téměř všichni účastníci, kteří dokázali projít úvodním teoretickým modulem, nakonec kurz úspěšně dokončili. V části specializačního modulu je zajímavé zjištění, že bylo dostačující absolvovat jen jednu ze specializací, účastníci kurzu absolvovali průměrně čtyři. Všem úspěšným absolventům gratulujeme a doufáme, že jim kurz pomohl zvýšit kvalifikaci, rozšířil obzory a že nabyté znalosti brzy uplatní v praxi.

Zájemci o druhý běh druhého kola, který bude spuštěn na podzim, se budou moci registrovat skrze elektronický formulář na webu OPŽP od srpna 2010. S ohledem na velký zájem o kurz bude kapacita navýšena na 750 účastníků. Detailní informace budou zveřejněny koncem měsíce července.

null
Vytvořil: Jakub Štogr (1. 7. 2010)

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí