zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Navštivte expozici firmy REFLEX Zlín na veletrhu IFAT

31.08.2010
Odpady
Bioodpady
Recyklace
Urbánní ekologie
Zpětný odběr
Navštivte expozici firmy REFLEX Zlín na veletrhu IFAT

Rádi bychom Vás pozvali na celosvětovou výstavu IFAT ENTSORGA 2010, která se koná v Mnichově ve dnech 13.-17.9.2010, kde Vám předvedeme veškeré naše novinky.

Společnost REFLEX Zlín působí na trhu již od roku 1990. Zabýváme se výrobou sklolaminátových produktů, zejména pak kontejnerů se spodním výsypem na sběr tříděného odpadu. V roce 2006 jsme zahájili výrobu v nově vybudovaném výrobním areálu na okraji městské části Zlín - Lužkovice v sousedství průmyslové zóny města Zlína. Tento projekt byl realizován v rámci podpůrných programů evropského společenství. Držíme se předsevzetí vyrábět sklolaminátové produkty na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, na které neustále pracuje tým vývojářů a inženýrů. Neustále je tak vylepšováno jméno firmy REFLEX Zlín. Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu a přání zákazníků.

reflexZa celou řadu modelů a průmyslových vzorů jsme získali ocenění na domácích i mezinárodních výstavách. Výrobky exportujeme do více jak 30 zemí celého světa. Výrobní kapacita firmy činí více než 1200 výrobků za měsíc.

Všechny typy kontejnerů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se špičkovým gelcoatovým povrchem laminátu. Libovolná barevnost dle stupnice RAL. Provedení zalaminovaných etiket, dle přání zákazníka, které nelze z povrchu kontejneru seškrábnout. Důležitým prvkem všech výrobků jsou jeho kovové části. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

reflex

V současné době jsme dokončili inovaci podzemního kontejneru CITY UGC, který je vhodný do center měst, ale i do historických či památkových zón. Vhazovací sloupky dodáváme jak ze se sklolaminátu v libovolné barevnosti tak kovové s povrchovou úpravou. Také přicházíme na trh s naprostou novinkou v odpadovém hospodářství - kontejner s průhlednými okny. Tato okna umožní řidiči svozového vozidla zhlédnutí hladiny obalů v kontejneru, aniž by musel vystoupit z vozidla. Toto technické řešení napomůže ke snížení provozních nákladů a umožní kontrolu čistoty sbíraných odpadů. Novými jsou rovněž kontejnery na bioodpad, a to jak v klasické podobě sklolaminátového kontejneru, ale také podzemního kontejneru SEMI - BIO.

Rádi bychom Vás pozvali na celosvětovou výstavu IFAT ENTSORGA 2010, která se koná v Mnichově ve dnech 13.-17.9.2010, kde Vám předvedeme veškeré naše novinky. Srdečně Vás tímto zveme na naši expozici, která se nachází v hale B3 - stánek č. 206.

V případě Vašeho zájmu o využití čestných vstupenek nás prosím kontaktujte - reflex@reflex-zlin.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.
REFLEX Zlín

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí