zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ekologické výukové programy a semináře pro pedagogy

01.09.2010
Ekologické vzdělání a výchova
Ekologické výukové programy a semináře pro pedagogy

Pro tento školní rok máme, na základě Vašich požadavků, připraveno více jak  10 odborných seminářů.

V letech 2005 - 2010 se stalo 280 učitelů a pracovníků neziskových organizací věnujících se ekologické výchově aktivními účastníky 24 odborných interaktivních seminářů. Pouze v Ekocentru Podhoubí mohli učitelé a pracovníci neziskovek navštívit semináře z oblasti ekopsychologie pod vedením Mgr. Jana Krajhanzla, vystudovaného psychologa a pedagoga. 89% všech účastníků hodnotilo semináře dvěma nejvyššími známkami, nespokojen nebyl žádný účastník.


Pro tento školní rok máme, na základě Vašich požadavků, připraveno více jak 10 odborných seminářů. Naprostou novinkou je ucelený 5-ti modulový kurz pro pedagogy prvního stupně ZŠ, který bude probíhat od ledna 2011.
Rozšířili jsme také spolupráci s dalšími odborníky a lektory z oblasti environmentální výchovy a ve školním roce 2010/2011 se na našich seminářích bude prezentovat 10 lektorů, včetně takových odborníků, jakou jsou např. Mgr. Justina Danišová, Jan Činčera, PhD., Mgr. Jan Krajhanzl a řada dalších.

Jak objednat seminář?
Pro objednání semináře je nutné vyplnit přihlášku. Po odeslání přihlášky obdržíte mailem automaticky potvrzení o registraci Vaší přihlášky. Kromě toho Vám koordinátorka seminářů zašle cca 7 - 10 dnů před jeho zahájením podrobné organizační a praktické informace.

Důležité informace
Semináře se uskuteční pouze v případě naplnění minimální kapacity, tj. 10 účastníků 2 týdny před konáním semináře (není-li uvedeno jinak). Přihlášky vyplňujte prosím nejpozději 14 dnů před zahájením semináře.
Platby účastnických poplatků se uskutečňují na základě závazných přihlášek. Bude vám vystavena a zaslána faktura, kterou je zapotřebí uhradit nejpozději 7 dnů před zahájením semináře.
Na seminářích je poskytováno drobné občerstvení z převážně bio surovin.
Všechny semináře se konají v učebně Ekocentra Podhoubí (budova ZŠ Chmelnice, K Lučinám 18/2500, Praha 3).
S sebou si prosím vezměte přezůvky, tužku a papír na poznámky a dobrou náladu.


Aktuální nabídka seminářů

- jednodenní semináře
- vícedenní semináře
Aktuální nabídka ke stažení (ve formátu pdf)
Pokud máte problémy s objednávkou, individuální požadavky, nebo potřebujete více informací, neváhejte kontaktovat koordinátorku seminářů Hanu Gemrichovou, tel.: 267 914 322.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí