zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Představujeme naše partnery - RESPECT, a.s.

20.09.2010
Pojištění environmentálních rizik
Představujeme naše partnery - RESPECT, a.s.

RESPECT je přední pojišťovací makléřská společnost zaměřující se na pojištění firem a podnikatelů. Mimo běžných majetkových a odpovědnostních rizik je specialistou na specifické oblasti pojištění, k nimž také patří i pojištění environmentálních rizik.

RESPECT je česká a slovenská pojišťovací makléřská skupina, která již téměř 20 let poskytuje svým klientům služby prostřednictvím stabilizovaného týmu kvalifikovaných odborníků ve všech sektorech pojištění dostupných na pojistném trhu. Zaměřujeme se zejména na pojištění firem a podnikatelů. Významnou součástí našich služeb je kvalitní risk management a efektivní systém likvidace škod. Svým obratem, rozsahem a kvalitou poskytovaných služeb se řadíme mezi přední makléřské firmy působící v České a Slovenské republice. Více o společnosti RESPECT zde.

rizika

Každý obor podnikání má svá specifika a nároky. RESPECT se zaměřuje na precizní sestavení komplexního pojistného programu přizpůsobeného zvláštním nárokům oblasti podnikání každého klienta, a to samozřejmě platí i pro oblast pojištění environmentálních rizik. Náš zkušený tým odborníků pro oblast pojištění škod na životním prostředí si uvědomuje důležitost kvalitního pojištění, jsme proto schopni zajistit takový rozsah pojistné ochrany, který reaguje na evropskou směrnici řešící problematiku ochrany životního prostředí, koresponduje s požadavky zákona a vyhovuje potřebám klienta. Více o problematice pojištění environmentálních rizik zde.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí