zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Získejte zdarma balení sorpčních koberců či sorpčních rohoží

22.11.2010
Odpady
Havárie
Chemické látky
Získejte zdarma balení sorpčních koberců či sorpčních rohoží

Moderní, ekologické a zdravotně nezávadné sorbenty kapalin jsou dnes již nezbytným doplňkem pracovišť, na kterých dochází k provozním únikům kapalin, nebo tam, kde hrozí nebezpečí úniku havarijního.

Kvalitní sorbenty kapalin jsou rovněž velmi důležitým pomocníkem pro složky zabývající se likvidací havarijních úniku na komunikacích, vodních tocích a vodních plochách.

ROZDĚLENÍ SORBENTŮ DLE DRUHU SORPCE:

ÚKLIDOVÉ SORBENTY

jsou vyrobeny z přírodních nebo recyklovaných látek a jsou určeny pro sorpci všech typu neagresivních kapalin, emulzí, olejů, tuku, ropných látek, vody apod. Jejich používání přispívá především k bezpečnosti práce, čistotě na pracovišti a k plnění environmentálních nároku legislativy. Textilní úklidové sorbenty snadno rozpoznáte, protože se standardně dodávají v šedé barvě.sorbent

OLEJOVÉ SORBENTY

se používají všude tam, kde je potřeba oddělit oleje, tuky nebo jiné ropné produkty od vody. Plují na vodní hladině, a to i po svém úplném nasycení. Typické použití těchto sorbentu je ve výrobnách, dílnách, autoservisech nebo čerpacích stanicích. Textilní olejové sorbenty snadno rozpoznáte, protože se standardně dodávají v bílé barvě.
sorbent

CHEMICKÉ SORBENTY

jsou určeny pro sorpci všech druhu kapalin, a to včetně agresivních. Tento sorbent velmi oceníte při úniku nebezpečné látky, protože Vám pomůže tuto nehodu rychle a bezpečně zlikvidovat. Typické použití je všude tam, kde nebezpečné látky skladujete nebo s nimi pracujete. Textilní chemické sorbenty snadno rozpoznáte, protože se standardně dodávají ve žluté barvě.
sorbent

Firma HAPPY END CZ, a.s. má s nabídkou sorbentů zkušenosti již od roku 1994.

Tato společnost pro Vás připravila zajímavou akci 3 + 1 zdarma na textilní sorbenty. Akce platí (do 31.12.2010),více informací zde ...

akce

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí