zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nová za starou: HP spouští jarní ekologickou kampaň

03.03.2011
Recyklace
Nová za starou: HP spouští jarní ekologickou kampaň

Společnost HP ve spolupráci s obchodními řetězci Datart a Electroworld dnes spouští kampaň "Nová za starou", během které mohou zákazníci vrátit svou starou tiskárnu a ušetřit 500 Kč při nákupu nové inkoustové tiskárny HP. Tiskárny budou ekologicky recyklovány firmou REMA. Kampaň odstartuje 1. března a potrvá až do 30. dubna.

Slevu na novou tiskárnu získá každý zákazník, který odevzdá starou tiskárnu jakékoli značky a technologie k recyklaci a to na pobočkách obchodních řetězců Elektroworld a Datart v České republice. Na základě toho získá slevu na nákup nové inkoustové tiskárny HP.

"Smyslem této kampaně je nejen péče o životní prostředí, kterou společnost Hewlett-Packard významně podporuje, ale také snaha zpřístupnit prakticky každému občanovi nejnovější technologie za dostupnou cenu. Vždyť současné tiskárny HP umožňují jak bezdrátový tisk, tak i tisk z jakéhokoli online zařízení - díky unikátní technologii HP ePrint. Nákupní cena jedné technologicky vyspělé tiskárny může být po odpočtu slevy menší než 1 500 Kč...", uvedl na adresu projektu Daniel Kabele, Inkjet and Web Solutions Manager, HP IPG pro Českou republiku a Slovensko.

Základní informace o kampani Nová za starou, pravidla akce a seznam prodejen, na kterých bude akce probíhat, naleznete na adrese: www.hp.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí