zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Fleet Management 2011: Úspory a efektivní řešení v hlavní roli!

19.04.2011
Ekologická auta
Fleet Management 2011: Úspory a efektivní řešení v hlavní roli!

Hledání úspor a efektivních řešení jsou v současné době dvě klíčové otázky pro management řady českých firem. Z objektivních průzkumů vyplývá, že existuje potenciál minimálně 10% úspory na celkových ročních nákladech v řízení vozových parků, a to u naprosté většiny českých firem.
Odpovědi na tyto a další otázky hledá již 9. ročník odborné konference Fleet Management 2011, která proběhne 28. 4. 2011 v prostorách TOP Hotelu Praha.

V rámci programu se o své zkušenosti podělí přední ekonomové a součástí nabitého programu bude také kulatý stůl finančních ředitelů, kteří rozhodují o finálních investicích ve správě vozových parků svých firem. Cílem konference je předat inspiraci a objektivní podklady pro výběr vhodných vozů tak, aby bylo jejich užívání pro firmy co nejvýhodnější. Účastníci konference se mimo jiné seznámí s exkluzivními závěry analýzy TCO 2011. Total Cost of Ownership představují nejobjektivnější a nejkomplexnější ukazatel ekonomiky provozování firemních vozových parků.

Organizátorem konference Fleet Management 2011 je společnost Blue Events ve spolupráci s Českou Asociací Fleet Managementu a Fleet Partners, v roli odborného garanta. Akci podpořila řada významných firem v čele se zlatými partnery - společnostmi 3M Česko a SPYRON.
Podrobnější informace o akci Fleet Management 2011 a jeho programu jsou k dispozici na www.fleetmanagement.cz.

Zdroj: www.ifleet.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí