zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ministr navštívil Státní fond životního prostředí ČR

28.04.2011
Politika
Ministr navštívil Státní fond životního prostředí ČR

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa navštívil Státní fond životního prostředí ČR a setkal se nejen s jeho vedením, ale i se zaměstnanci fondu. Poděkoval jim za dosavadní práci a vyjádřil jim podporu pro následující období, kdy projektové manažery čeká administrace žádostí Zelená úsporám a kolo výzev v Operačním programu Životní prostředí.

Minulý týden ministr Tomáš Chalupa představil další postup v programu Zelená úsporám. Podle tohoto scénáře je v současné době na Státním fondu životního prostředí ČR připravováno k odeslání 16 612 dopisů žadatelům, kteří budou vyzváni k doplnění neúplných žádostí o dotace v programu Zelená úsporám. Na opravu budou mít 60 dnů.

SFŽP přijal k vypravení tohoto velkého objemu dopisů brigádníky. Ministr Tomáš Chalupa se k nim připojil a zkompletoval několik dopisů pro žadatele. "Snažíme se o maximální urychlení celého procesu administrace, protože žadatelé byli dlouho v nejistotě. Mohu žadatele ujistit, že dopisy budou odeslány v pátek 29. dubna, jak jsem minulý týden slíbil," řekl ministr Tomáš Chalupa.

Michaela Jendeková, tiskové oddělení MŽP

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí