zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Představujeme nového partnera EnviWebu - REFLEX Zlín, výrobce sklolaminátových nádob na odpad

08.06.2011
Odpady
Bioodpady
Recyklace
Urbánní ekologie
Zpětný odběr
Představujeme nového partnera EnviWebu - REFLEX Zlín, výrobce sklolaminátových nádob na odpad

Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu a přání zákazníků..

Společnost REFLEX Zlín působí na trhu již od roku 1990. Zabýváme se výrobou sklolaminátových produktů, zejména pak kontejnerů se spodním výsypem na sběr odpadu. V roce 2006 jsme zahájili výrobu v nově vybudovaném výrobním areálu na okraji městské části Zlín - Lužkovice v sousedství průmyslové zóny města Zlína. Tento projekt byl realizován v rámci podpůrných programů evropského společenství. Držíme se předsevzetí vyrábět sklolaminátové produkty na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, na které neustále pracuje tým vývojářů a inženýrů. Neustále je tak vylepšováno jméno firmy REFLEX Zlín. Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu a přání zákazníků.

Za celou řadu modelů a průmyslových vzorů jsme získali ocenění na domácích i mezinárodních výstavách. Výrobky exportujeme do více jak 30 zemí celého světa. Výrobní kapacita firmy činí více než 1200 výrobků za měsíc.

Všechny typy kontejnerů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se špičkovým gelcoatovým povrchem laminátu. Libovolná barevnost dle stupnice RAL. Provedení zalaminovaných etiket, dle přání zákazníka, které nelze z povrchu kontejneru seškrábnout. Důležitým prvkem všech výrobků jsou jeho kovové části. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

V současné době je velký zájem o podzemní kontejnery, které jsou vhodné do center měst, ale i do historických či památkových zón. Jsou také elegantnější a šetří místo oproti klasickým nádobám na odpad. Naše firma nabízí dva druhy těchto podzemních kontejnerů, a to podzemní kontejnery částečně zapuštěné "SEMI" a podzemní kontejnery zcela zapuštěné "CITY".

Novinkou v našem sortimentu sklolaminátových kontejnerů jsou kontejnery s průhlednými okny. Tato okna umožní řidiči svozového vozidla zhlédnutí hladiny obalů v kontejneru, aniž by musel vystoupit z vozidla. Toto technické řešení napomůže ke snížení provozních nákladů a umožní kontrolu čistoty sbíraných odpadů.

Veškeré další informace včetně fotek a videí můžete nalézt na naší webové stránce www.reflex-zlin.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí