zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veřejná zakázka malého rozsahu Odborné a organizační zajištění činnosti a koordinace meziresortní pracovní skupiny BIOPALIVA...

25.07.2011
Energie
Zemědělství
Veřejná zakázka malého rozsahu Odborné a organizační zajištění činnosti a koordinace meziresortní pracovní skupiny BIOPALIVA...

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výběrové řízení na zakázku malého rozsahu na služby s názvem "Odborné a organizační zajištění činnosti a koordinace meziresortní pracovní skupiny BIOPALIVA...".

Veřejná zakázka malého rozsahu

"Odborné a organizační zajištění činnosti a koordinace mezirezortní pracovní skupiny BIOPALIVA, zpracování návrhů prováděcích předpisů k energetické legislativě a aktualizace Národního akčního plánu České republiky pro energii z obnovitelných zdrojů"

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výběrové řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu podle § 12 odst. 3 a § 18 odst. 3 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, kde předpokládaná hodnota veřejné zakázky na služby nedosáhne částky 2 mil. Kč bez DPH; na veřejnou zakázku se neaplikují postupy tohoto zákona.

Výzvu k podání nabídky naleznete v příloze.

Přílohy ke stažení

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí