zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jak ušetřit čas díky portálu Ekologové.cz

05.09.2011
Firemní ekologie
Legislativa
Jak ušetřit čas díky portálu Ekologové.cz
Vše, co potřebuje profesní ekolog, na jednom místě! Agregátor aktuálních zpráv, kompletní legislativa, adresář důležitých úřadů či kontakty úřady... Maučte se využívat Ekologové.cz a získáte pomocníka, na kterého je spolehnutí!

Co je nového v oboru?

Na úvodní straně Ekologové.cz najdete přehled nejnovějších zpráv ze všech oborů ekologie, seřazených podle stáří. Zajímá vás konkrétní téma? Na hlavní liště můžete snadno přepínat mezi odbornými sekcemi **Odpady, Voda, Ovzduší, Havárie, Chemické látky, Hluk, IPPC a EIA.

Vedle zpravodajství vás čeká seznam chystaných akcí: školení, konference či veletrhy tu najdete přehledně uspořádané i s datem a místem konání.

Pro novinky v zákoně sjeďte k zápatí stránky - sekce Aktuální předpisy obsahuje všechny novely zákonů, vyhlášek a předpisů, týkající se ekologické praxe.

Virtuální asistent

ekologovéHodil by se i vám asistent, který kdykoliv najde, co potřebujete? Na Ekologové.cz máte všechny důležité informace hned po ruce!

V sekcích Státní zpráva, Business odkazy, Města a obce a Kompletní legislativa jsou pro vás připraveny stovky odkazů a kontaktů: adresáře úřadů či měřicích firem, havarijní plány a vzory hlášení, platné předpisy s metodickými pokyny a další. Odkazy jsou uspořádané v pohodlných seznamech s plným názvem a náhledem stránky.

Pokud hledáte či nabízíte místo, je tu sekce "Pracovní pozice Ekolog" s možností bezplatné inzerce.

Stránka na míru

Pro maximum informací z konkrétního oboru ekologie stačí vybrat si téma na hlavní liště. Na odborně zaměřené podstraně najdete kontakty, výrobky a služby nabízené pro vaši činnost, vzory formulářů ke stažení či povinnosti a resortní předpisy.

Přehledné, aktuální informace zcela zdarma - to jsou Ekologové.cz!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
21
7. 2017
21-22.7.2017 - Přednáška, diskuse
Praha 6, FTVS UK a Divoká Šárka
Ekologický institut Veronica
28
8. 2017
28.8-3.9.2017 - Ostatní akce
Centrum Veronica Hostětín, Hostětín 86
E-expert, spol. s r.o.
26
10. 2017
26-27.10.2017 - Konference
Hotel SOREA MÁJ, Liptovský Ján, Slovensko
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí