zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Seminář Podpora pro identifikaci a realizaci eko-efektivních a finančně přínosných inovací

14.09.2011
Obecné
Firemní ekologie
Seminář Podpora pro identifikaci a realizaci eko-efektivních a finančně přínosných inovací

V rámci realizace projektu "Budování kapacit podpory udržitelné výroby a spotřeby v Libereckém kraji" je pořádán dne 21. září 2011 v budově Krajského úřadu Libereckého kraje, v zasedací místnosti č. 326a od 14:00 hod. informační seminář "Podpora pro identifikaci a realizaci eko-efektivních a finančně přínosných inovací". Součástí semináře bude představení metodiky vstupního hodnocení eko-efektivních inovací v podnicích a organizacích včetně informací o zkušenostech s uplatněním této metodiky v praxi. Na závěr semináře bude možnost individuálních konzultací k tématu semináře a k účasti v projektu.

Účast na semináři je zdarma.

Dotazy a přihlášky k účasti směřujte prosím na e-mailovou adresu usv@kraj-lbc.cz nebo na kontaktní e-mailové adresy Informačního centra udržitelné spotřeby a výroby, a to konkrétně Mgr. Luboše Vaška, Lubos.Vasek@aecom.com, nebo Mgr. Stanislavu Prokšovou, Stanislava.Proksova@aecom.com

Další informace k projektu lze získat na webových stránkách Informačního portálu Libereckého kraje pro inovace www.portal-inovace.cz v sekci Udržitelná spotřeba a výroba.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí