zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

V benefiční aukci bude nabízeno více než 100 uměleckých děl

11.11.2011
Obecné
V benefiční aukci bude nabízeno více než 100 uměleckých děl

V pondělí 21. listopadu v 18:00 hodin ve Sněmovním sále Nové radnice proběhne v Brně již 9. benefiční aukce uměleckých děl Nadace Veronica. Předvánoční aukce je dobrou příležitostí k investici do umění nebo k zakoupení uměleckého díla pro vás nebo vaše blízké, ať již se jedná o obraz, grafiku, šperk nebo keramiku. Nabízet se bude více jak stovka uměleckých děl pod vedením pana Radka Pavlíčka z aukční síně 1. Art consulting. Namátkou, svoje dílo do aukce věnovali např. Olbram Zoubek, Vlastimil Zábranský, Zdena Höhmová, Rudolf Brančovský, Milivoj Husák, Petr Kvíčala, Zdeněk Macháček, Aleš Lamr a řada dalších.
Průvodkyní večera bude paní Lucie Zedníčková. Aukce bude ukončena v cca 19:45 hod. Následovat budespolečenská část večera s ochutnávkou vín od firmy Vin d' Alsace a hostětínských biomoštů. Část dražených děl si můžete prohlédnout ve dnech 1. - 18. listopadu v Domě Pánů z Lipé. Od19. listopadu budou všechna díla od 10:00 - 18:00 hod. vystavena na Nové radnici.
Katalog aukce je k dispozici v ekologické poradně Veronica, Panská 9, Brno nebo v elektronické podobě nawww.aukceproprirodu.cz, kde od 23. listopadu do 14. prosince 2011 bude probíhat navazující internetová aukce. Dílo tak každý zájemce může dražit z pohodlí svého domova. Po ukončení aukce bude možné dílo osobně vyzvednout nebo zaslat po domluvě poštou.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí