zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Geotest v Instanbulu

02.12.2011
Odpady
Geologie
Geotest v Instanbulu

Společnost GEOtest, a.s. se v termínu 14. - 16. 11. 2011 zúčastnila prvního ročníku mezinárodního symposia zaměřeného na problematiku odpadového hospodářství zejména v regionu jihovýchodní Evropy a Blízkého východu, které se konalo v tureckém Istanbulu.

V rámci této akce s názvem EurAsia Waste Management Symposium byly zástupcem společnosti GEOtest, a.s. představeny výsledky poloprovozních testů TTD technologie (zařízení společnosti .A.S.A. spol. s r.o.), na jejíž optimalizaci pro albánské podmínky se GEOtest podílí v rámci realizace projektu zahraniční rozvojové spolupráce České Republiky s názvem: Implementace nové technologie přispívající ke zlepšení životního prostředí v ropném průmyslu, region Kučova, Albánie.

Kromě tohoto projektu došlo k výměně informací a zkušeností v oblasti druhotného využívání odpadů ve stavebnictví, využitelných při řešení výzkumného úkolu Technologické agentury ČR s názvem: Technologie využití neutralizačních kalů v procesu rekultivací a ve stavebnictví, který v současné době řeší společnost GEOtest. Sympozia se zúčastnilo široké spektrum odborníků z více než 40 zemí světa. Na symposiu jsme navázali řadu odborných kontaktů.

ZDROJ: GEOtest

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí