zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Leden s EkoCentrem Brno

10.12.2011
Obecné
Leden s EkoCentrem Brno

Leden 2012

Výstava ekodrogerie - v prostorách EkoCentra Brno můžete shlédnout množství různých čisticích prostředků, které jsou šetrnější k přírodě a zdraví než jiné srovnatelné produkty. Uvidíte nejrůznější značky výrobků, z nichž si každý může vybrat.

soutěž Moje Veličenstvo kniha 2012 - již začátkem roku 2012 bude vyhlášen 8. ročník soutěže Moje Veličenstvo kniha. Moje Veličenstvo kniha je v celé republice ojedinělá výtvarně literární soutěž pro děti a mládež do 18 let. Cílem soutěže je vlastními silami vytvořit originální knihu. Sledujte informace na stránkách www.ecb.cz, budeme je průběžně aktualizovat. Již nyní si můžete začít vyrábět vítěznou knihu!

Byla vydána nová Dobrá rada - Domácí lázně - Tento díl edice Dobrá rada vám přináší inspiraci, jak za minimální cenu účinně relaxovat v domácím prostředí. Napoví, jak se zorientovat v nabídce kosmetických výrobků, jak využít přírodních surovin k přípravě domácích bylinných koupelí, krémů či vůní bez zbytečné chemie. Přináší i praktické tipy, jak mít pod kontrolou svou spotřebu a vědět, co odchází s vodou, kterou vypouštíme z naší domácnosti.

EkoCentrum Brno
Ponávka 2, Brno, tel: 545 246 403, ecb@ecb.cz, www.ecb.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí