zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Fakturujte bez papíru

12.12.2011
Firemní ekologie
Fakturujte bez papíru

KCT Data, s.r.o., přední česká společnost zabývající se poskytováním služeb pro podnikové systémy SAP a jejich rozvojem, uvedla do prodeje řešení Komplexní zpracování faktur ve formátu ISDOC. Jeho unikátní metodika dovoluje plně automatizovat elektronickou výměnu faktur. Tímto řešením společnost přispívá k rychle rostoucímu podílu tohoto formátu v komunikaci mezi firmami v České republice.

V tuzemsku vyvinutý formát ISDOC umožňuje přímé zpracování dat ekonomickými informačními systémy firem, kterým otevírá jednoduchou a rychlou cestu k automatizaci výměny fakturačních dokladů s obchodními partnery.

Společnost KCT Data přichází jako první s řešením elektronického zpracování faktur přímo pro systémy SAP. Hladce je spojuje s ostatními podnikovými systémy, aniž by bylo nutné vytvářet další "datové mosty" nebo využívat datové služby typu EDI a podobně. Toto řešení je k dispozici ve výhodném balíčku včetně implementace a nastavení.

"Naše řešení pro formát ISDOC eliminuje zbytečnou práci s papírovou fakturací, čímž šetří firmám peníze," vysvětluje ředitel společnosti KTC Data Pedro Goméz. "Navíc je ohleduplné k životnímu prostředí, což odpovídá dlouhodobé strategii naší společnosti."

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí