zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Velká výzva - Veselé Vánoce

18.12.2011
Obecné
Velká výzva - Veselé Vánoce
  1. VÝSTAVA: Design a moderní technologie v Plzni
  2. VIDEO: Zákon, který hýbe...
  3. VÁHÁNÍ: ...není nutné, pořiďte etické dárky od Hnutí DUHA
  4. VALÍ S NÁMI: Lidé, nevládky, firmy, osobnosti

VÝSTAVA
Design a moderní technologie v Plzni

Včera byla v Plzni zahájena výstava "Velký atlas světa: výstava o cestě do budoucnosti". Propojuje špičkový design a moderní čisté technologie. Úspěšnou expozici připravila agentura Profil Média ve spolupráci s Hnutím DUHA a Informačním centrem OSN v Praze. K vidění byla již na pražském Designbloku a v brněnské 4AM/Galerii architektury. Výstava v Plzni je otevřena do 14. ledna 2012 v prostorách Avalon Business Centra, Poděbradova 1, místnost F260.

VIDEO
Zákon, který hýbe...

...politikou, byznysem, odbory, médii i občanskou společností. Podívejte se na video z listopadové konference v poslanecké sněmovně. Na akci, kterou uspořádalo Hnutí DUHA s Ekologickým právním servisem a Britským velvyslanectvím v Praze, dorazili britské expertky a experti a představili úspěšný zákon, který má jejich zemi zbavit závislosti na dovozu fosilních paliv. Rozpoutali tak debatu s českými politiky, podniky i odbory.

A rozhýbat českou politickou scénu můžete i Vy. Stačí k tomu papír, pero a poštovní známka. A opravdu tím pomůžete.

VÁNOČNÍ VÁHÁNÍ
...není nutné, pořiďte etické dárky od Hnutí DUHA


V naší nabídce
najdete výrobky s nízkou ekologickou stopou, šetrné k přírodě, s originálním vzhledem. Nabízíme zboží vyrobené ze dřeva, které pochází z lesů hospodařících podle šetrných pravidel nebo textil vyrobený ze 100% organické bavlny vypěstované v Indii za podmínek kontrolovaného ekologického zemědělství či zajímavé knihy. Většina zboží je kvalitní české výroby. Poslední objednávky přijímáme do neděle 18. prosince, kdy můžeme zaručit, že zboží dorazí ještě do Vánoc. Zboží k osobnímu odběru si můžete objednávat do 20. prosince.

VALÍ S NÁMI
Lidé, nevládky, firmy, osobnosti

Iniciativu Velka výzva podporují české humanitární a rozvojové organizace jako je Člověk v tísni, Charita CR, ADRA a desítky dalších. Zákon o snižovaní emisí chtějí české ekologické organizace. Velkou výzvu podporuje padesátka firem a pětadvacet českých osobnosti v čele s Václavem Havlem. Své poslance a poslankyně už k přijetí zákona vyzvalo přes 20 000 lidí. Děkujeme.

Co můžete udělat Vy?
  • Přidejte se a přesvědčujte politiky o výhodách moderních zelených řešeních s námi. Bude Vás to stát jen chvíli Vašeho času a opravdu to pomůže. Napište dopis poslanci či poslankyni.
  • Informujte o iniciativě své přátele a známé. Ať se připojí také.
  • Napište si o propagační materiály Velké výzvy zdarma a distribuujte je ve svém okolí:
  • Objednejte si v internetovém obchodě ekologicky šetrné tričko či tašku Velké výzvy a podpořte práci Hnutí DUHA.
Vice o iniciativě Velká výzva Hnutí DUHA na www.velkavyzva.cz

Zdraví Vás tým Velké výzvy
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí