zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Hlavním tématem doprovodného programu veletrhu FOR THERM se pro letošek stalo Ekologické vytápění - pelety, dřevo a biomasa.

16.03.2012
Vytápění, zateplení
Hlavním tématem doprovodného programu veletrhu FOR THERM se pro letošek stalo Ekologické vytápění - pelety, dřevo a biomasa.

Využívání ekologických paliv pro vytápění rodinných domů je dlouhodobě diskutovaným tématem, které vyvolává nemálo otázek zejména ze strany majitelů domů. Veletrh FOR THERM se v tomto roce zaměří právě na chytrá řešení pro vytápění domácností peletami, dřevem či dřevěnými briketami.

peletkyCílem je představit komplexní pohled na problematiku biomasy a jejího využití při vytápění rodinných domů. Koncepce programu vychází ze spolupráce s celou řadou odborných partnerů a profesních sdružení, jakými jsou například CZ Biom, Klastr Česká Peleta, Alternativní Energie, EkoWATT a mnoho dalších. Novým partnerem veletrhu FOR THERM se stal i Cech kamnářů ČR, který pro odbornou veřejnost připravuje workshop "Krby a kachlová kamna na dřevo v nízkoenergetických domech".

Pro koncové uživatele je následně koncipována přednáška na velmi aktuální téma: "Teplovodní krby a kamna - specifika projektu a realizace" Veletrh FOR THERM však nabídne návštěvníkům i další témata - zájemci se mohou těšit například i na semináře zaměřené na novinky v oboru tepelných čerpadel a mnoho dalších.

Veletrh FOR THERM se bude konat od 18. do 22. září 2012 v Praze. Více informací na www.for-therm.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí