zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka k účasti na veletrhu ECOFAIR 2012 - Bělehrad Srbsko - s finanční podporou programu OPPI

10.04.2012
Energie
Obecné
Odpady
Ovzduší
Voda
Firemní ekologie
Pozvánka k účasti na veletrhu ECOFAIR 2012 - Bělehrad Srbsko - s finanční podporou programu OPPI

Nabídka možnosti prezentovat Vaši firmu v rámci společné české účasti na veletrhu "ECOFAIR 2012", který se uskuteční v termínu 10. - 12. října 2012 v Bělehradě, Srbsko

ECOFAIR 2012
9. MEZINÁRODNÍ VELETRH OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
BĚLEHRAD, SRBSKO (10. - 12. října 2012)

Veletrh je v letošním roce opět zařazen do programu, který je financován z prostředků OPPI (Operační program Podnikání a inovace) www.komora.cz veletrhy a výstavy 2012. V případě, že firma splní podmínky operačního programu OPPI, získává dotaci na tento veletrh do výše 120 000.00 Kč.
Veletrh ECOFAIR 2012 je hlavní veletrh týkající se životního prostředí v Srbsku, na kterém své výrobky a služby prezentují stovky vystavovatelů z desítek zemí světa, a který ročně navštíví tisíce návštěvníků.
Společnost Integra, byla pověřena Hospodářskou komorou České republiky realizací této akce, jedná se o společnou účast českých firem na mezinárodním veletrhu ECOFAIR, který se koná ve městě Bělehrad, v Srbsku od 10. - 12. října 2012. Letos je pořádán již devátý ročník tohoto veletrhu. Společná expozice bude realizována v souladu s výstavbou české expozice včetně jejího označení státní grafikou.
Cena nájemného a vybavení expozice za 9m^2 kryté zařízené plochy činí
Kč 117 900,00
a obsahuje:
nájemné za plochu, projekt a výstavbu expozice systémem OCTANORM, základní vybavení expozice a pokrytí celé výstavní plochy kobercem, technické zabezpečení a spotřeba, technický návrh, montáž a demontáž expozice, grafický návrh expozice povinný záznam do katalogu a registrační poplatek, pojištění a úklid po dobu konání veletrhu.
Firma Integra Vám může nabídnout i další služby jako překlady, ubytování, zprostředkování technické zabezpečení dopravy a spedice exponátů a jiné.
Uzávěrka přihlášek je 15. června 2012
Na základě zaslané Závazné přihlášky uzavřeme s Vaší firmou Smlouvu o účasti na výše uvedeném veletrhu. Věřím, že využijete příležitosti prezentovat své výrobky a služby na tomto veletrhu. Rádi Vám poskytneme další informace, o které nás požádáte.

Potřebujete-li ke svému rozhodování některé další informace, neváhejte se na nás obrátit a my je rádi zodpovíme. Těším se na dobrou vzájemnou spolupráci a srdečně vás zdravím.
Vyřizuje: ing. Kateřina Hainzová, MBA
e-mail:hainzova@integrapraha.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí