zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nový pohled na společenskou odpovědnost firem - Strategická CSR

18.05.2012
Firemní ekologie
Nový pohled na společenskou odpovědnost firem - Strategická CSR

Kniha nejen svojí komplexností, ale také díky novému pohledu na společenskou odpovědnost firem (CSR) významně obohacuje tuto problematiku včetně jejího dalšího rozvoje v České republice.

Odborných publikací na téma společenské odpovědnosti firem je v českém jazyce stále velmi málo, o to více potěší, že se jedna z nemnoha autorek věnujících se tomuto tématu rozhodla vydat po své prvotině (Společenská odpovědnost firem - Etické podnikání a sociální odpovědnost v praxi, 2010) další monografii.

Kniha nejen svojí komplexností, ale také díky novému pohledu na společenskou odpovědnost firem (CSR) významně obohacuje tuto problematiku včetně jejího dalšího rozvoje v České republice. Je určena manažerům a podnikatelům, kteří chtějí implementovat CSR do svých firemních strategií či jiným způsobem rozšířit své aktivity v této oblasti, stejně tak dobře sloužit bude nestátním neziskovým organizacím i potřebám akademické obce.

CSR je v knize zasazena do kontextu konkurenceschopnosti na základě redefinice současného společensky odpovědného podnikání a řízení udržitelného ekonomického růstu. Na základě vlastního empirického výzkumu autorky z roku 2011 je prokázána možnost zvýšení výkonnosti firem prostřednictvím efektivního spojení CSR s jádrem podnikání či díky transformaci CSR na konkurenční výhodu, která v dlouhodobém horizontu zvyšuje konkurenceschopnost firmy.

Autor: Lucie Kuldová (Mádlová)

ISBN: 978-80-7211-408-5

Nakladatelství NAVA, duben 2012

Běžná cena: 258 Kč (při objednání do konce května 2012 zvýhodněná cena jen 189 Kč!!!)

Objednávky na: kuldova@gmail.com

Zajímá vás společenská odpovědnost a etické podnikání a unikla vám první kniha s názvem Společenská odpovědnost firem - Etické podnikání a sociální odpovědnost v praxi, 2010?

Nevadí, nyní máte možnost zakoupit si jedny z posledních kusů této knihy za zvýhodněnou cenu 159 Kč (Běžná cena 222 Kč)

Balíček knih Nový pohled na společenskou odpovědnost firem - Strategická CSR, 2012 a Společenská odpovědnost firem - Etické podnikání a sociální odpovědnost v praxi, 2010 za zvýhodněnou cenu obou knih celkem

329 Kč!! (Běžná cena 480 Kč)

Objednávky na: kuldova@gmail.com


Více zde: http://www.spolecenskaodpovednostfirem.cz/products/kniha-spolecenska-odpovednost-firem-eticke-podnikani-a-socialni-odpovednost-v-praxi/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí