zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Novinky 7.G: Malé obce a Velká výzva

27.05.2012
Obecné
Novinky 7.G: Malé obce a Velká výzva
  1. PŘIPRAVOVANÉ ČÍSLO 7.G: Na co se můžete těšit?
  2. FOTOGALERIE: Britské přírodní hřbitovy
  3. FESTIVAL VELKÁ VÝZVA: Navštivte 7.G stánek
  4. PODPOŘTE 7.G: Možnosti tu jsou


PŘIPRAVOVANÉ ČÍSLO
Na co se můžete těšit?

V chystaném třetím čísle Sedmé generace přineseme téma o malých obcích včetně reportáže ze slovenské Zaježové, rozhovor s právničkou Eliškou Wagnerovou, vzpomínku na návrh Josefa Vavrouška reformovat OSN, profil architekta Ladislava Źáka, esej Martina Škabrahy o sdílení, články o břidlicovém plynu, přírodních parcích, e-knihách, Ekologických dnech Olomouc, Limitech růstu nebo recenze filmů Lid versus Donald Trump a Závod ke dnu. Ve vašich schránkách či monitorech se trojka objeví ve druhé polovině června.


FOTOGALERIE
Britské přírodní hřbitovy

Uvažovali jste někdy nad tím, jak byste se chtěli nechat pohřbít? A že to jde i přírodní cestou? Ve fotogalerii Blanky Dobešové se můžete podívat na rakev z vrbového proutí, rubáše z vlny, ručně vyráběné eko-urny nebo na různé praktiky spojené s eko-pohřbíváním v jižní Anglii.


FESTIVAL VELKÁ VÝZVA
Navštivte 7.G stánek

Druhý ročník Festivalu Velká výzva, který pořádá vydavatel Sedmé generace Hnutí DUHA, přinese nejen vystoupení Vypsané fixy, Toxique, Moniky Načevy a dalších hudebníků, ale i divadlo a soutěže pro děti, farmářské tržiště nebo prezentace nevládních organizací a nízkoemisních technologií. Samozřejmě nebude chybět ani stánek Sedmé generace. Zapište si tedy do diářů a přijďte "pobejt". Kdy? V sobotu 9. června, park Letná v Praze od 10 do 22 hodin. P. S.: Vstup zdarma!


PODPOŘTE 7.G
Možnosti tu jsou

Je-li vám Sedmé generace sympatická a chtěli byste ji jakýmkoli způsobem podpořit, klikněte sem, mockrát děkujeme. Můžete nám třeba doporučit nové prodejní místo - nově si 7.G můžete zakoupit v Říčanech u Prahy.

Teplotně udržitelné dny vám přeje redakce 7.G.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí