zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Dny otevřených dveří ve Vile Augustus

13.06.2012
Ekologické stavění, bydlení
Dny otevřených dveří ve Vile Augustus

Zájemci o kvalitní bydlení i široká veřejnost budou mít možnost prohlédnout si unikátní nízkoenergetický projekt Vila Augustus v rámci Dnů otevřených dveří 15. a 16. června. Program akce obohatí prodejní výstava předních současných výtvarníků - Jakuba Špaňhela a Petra Pastrňáka.

Prosvětlený prostor nově dostavěné nízkoenergetické bytové Vily Augustus, která získala řadu ocenění včetně prestižní ceny Projekt roku 2011, nabízí překrásný výhled. Na své si přijdou zejména ti, kteří se zajímají o moderní technologie v oblasti ekologického bydlení. Právě jimi totiž tato moderní budova disponuje.

vilaNa akci bude představen i luxusní nízkoenergetický projekt Vily Diamantica které jsou zasazeny do výjimečného přírodního amfiteátru Prokopského údolí pod pražským Barrandovem a díky své lokalitě přinášejí budoucím majitelům vysokou míru soukromí a intimity.

Oba projekty pochází z dílny developerské společnosti JRD, s.r.o., která je již od svého vzniku v roce 2003 lídrem na trhu nízkoenergetické a energeticky pasivní bytové výstavby v České republice. Pro JRD není zdravé a ekologické bydlení jen prázdným pojmem, ale tvoří firemní filozofii, za kterou si stojí celý tým společnosti.
Dny otevřených dveří se konají 15. a 16. června (pátek a sobota) od 10 do 18 hodin na adrese Vila Augustus, Na Výsluní 10/589, Praha 10.

Více informací najdete na www.jrd.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí