zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT NA VÝSTAVU TVOŘIVÉ UČENÍ

16.06.2012
Odpady
Ekologické vzdělání a výchova
PŘIJĎTE SE INSPIROVAT NA VÝSTAVU TVOŘIVÉ UČENÍ

Ekodomov a 14 škol a vzdělávacích institucí zapojených do projektu Tvořivé učení si Vás dovoluji pozvat na výstavu TVOŘIVÉ UČENÍ ANEB PŘIJĎTE SE INSPIROVAT!

Výstava se uskuteční ve dnech 20. - 22. června 2012 v prostorách učebny o.s. Ekodomova v ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře. Slavnostní vernisáž proběhne ve středu 20. června od 10:30 hod.

Výstava představí výrobky, které se svými žáky a klienty se speciálními potřebami vytvořili pedagogové zapojení do cyklu pěti řemeslných a výtvarných seminářů pod názvem Tvořivé učení. V rámci seminářů pedagogové získali možnost vyzkoušet si nejrůznější techniky jak využít odpadové materiály jako použité PET lahve, sáčky od čaje či korkové zátky. Navíc ke každému semináři obdrželi balíček pomůcek a materiálů, který využili pro práci se svými žáky a klienty.

Součástí vernisáže bude PŘEDÁNÍ CEN za nejvydařenější výrobky v těchto kategoriích: Mozaika / Plasty / Vánoční papírování a prostorová tvorba / Jarní papírování / Přírodní materiály.

"Výstava může posloužit jako zdroj inspirace dalším pedagogům, ale i rodičům a všem, kteří rádi tvoří," zve na výstavu koordinátorka projektu Jitka Rosická z o.s. Ekodomov.

Účast na výstavě je nutné předem nahlásit emailem (infokh@ekodomov.cz) nebo telefonicky (739 304 156)

Projekt Tvořivé učení podpořil v rámci grantového řízení "Vzdělání boří bariéry" Dobročinný fond Philip Morris a Nadační fond Slunce pro všechny.

Kontakt:
Jitka Rosická
koordinátorka projektu
jitka.rosicka@ekodomov.cz
tel.: 739 304 156

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí