zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Přijďte diskutovat o kvalitě městského prostředí na mezinárodní seminář

19.10.2012
Urbánní ekologie
Přijďte diskutovat o kvalitě městského prostředí na mezinárodní seminář

Dne 6. listopadu 2012 se v Praze uskuteční mezinárodní seminář s názvem "Město, které (si) tvoříme", který je pořádán nadací Heinrich-Böll-Stiftung ve spolupráci s NSZM ČR a Centrem kvality bydlení. Akce si klade za cíl za účasti odborníků z řad architektů, zástupců měst a obcí i občanských iniciativ otevřít diskusi o kvalitě městského prostředí a o nástrojích, které je možné využívat k efektivnímu ovlivňování podoby měst. Cílem semináře je také inspirovat koncepční myšlení a praktické strategie.

V dopolední části programu se uskuteční panelová diskuse s českými i zahraničními odborníky, v odpolední části bude konference probíhat ve dvou paralelních pracovních skupinách. První pracovní skupina se bude zabývat tématem "Obytné město", druhá skupina bude diskutovat na téma "Město více generací / Sociální aspekty městského rozvoje". Na závěr proběhne prezentace pracovních skupin.

Registrovat se můžete do 31. října 2012 na email: zdenka.lammelova@cz.boell.org.

Akce je součástí projektu NSZM ČR "Strategické řízení v obcích - kvalitně a efektivně", který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí