zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Studentská konference a slavnostní vyhlášení výsledků X. ročníku soutěže diplomových a bakalářských prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji

13.11.2012
Ekologické vzdělání a výchova
Studentská konference a slavnostní vyhlášení výsledků X. ročníku soutěže diplomových a bakalářských prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji

Jihomoravský kraj prostřednictvím Lipky - školského zařízení pro environmentální vzdělávání, za spolupráce Ekologického institutu Veronica, pořádá studentskou konferenci k příležitosti vyhlášení výsledků X. ročníku soutěže diplomových a bakalářských prací s tematikou životního prostředí a ekologie se vztahem k území Jihomoravského kraje.

Výsledky soutěže představí zástupci komise složené z akademických pracovníků, představitelů nevládních organizací, zástupců státní správy a firem na slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 9 hod. na Krajském úřadě Jihomoravského kraje, Žerotínovo nám. 3/5 v místnosti 240. Vybrané excelentní bakalářské a diplomové práce pak budou veřejnosti prezentovat sami ocenění studenti v rámci návazné studentské konference.

"Soutěž každoročně podporuje spolupráci vysokých škol s Jihomoravským krajem a podněcuje zájem odborné i laické veřejnosti o aktuální otázky ekologie a životního prostředí," vysvětluje Anna Hubáčková, vedoucí odboru životního prostředí Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Studenti přírodovědeckých, technických i humanitních fakult se setkávají nejen mezi sebou, ale diskutují také s představiteli kraje, kteří o životním prostředí rozhodují v praxi. "Soutěž se postupně zařadila mezi všeobecně známé a uznávané události, které svým významem přesahují administrativně vymezenou jižní Moravu. Důkazem je i účast studentů z mimobrněnských univerzit - v roce 2011 z Univerzity Karlovy a z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích," doplňuje koordinátor soutěže Jan Trávníček z Lipky. Řada účastníků předchozích kol na sebe právě díky soutěži upozornila, a navázala tak kontakt se svými budoucími zaměstnavateli.

Kontakt na organizátora:

Jan Trávníček
email: jan.travnicek@lipka.cz
tel: 543 420 823, 732 827 063
pracoviště Kamenná
Kamenná 20
639 00 Brno

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
22
4. 2021
22.4-16.5.2021 - Festival, slavnost
Brno a okolí
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí