zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nový veletrh s aktuální problematikou

14.01.2013
Energie
Ekologické stavění, bydlení
Nový veletrh s aktuální problematikou

Nízkoenergetické výstavbě a provozu pasivních a nulových budov se bude věnovat nový veletrh FOR PASIV. Svým zaměřením je ojedinělý v ČR a reaguje na současnou legislativu, která počítá s pokračováním dotačního programu na zateplování budov. Ve dnech 6. až 9. února 2013 se tak v areálu PVA EXPO PRAHA sejdou přední společnosti zaměřené na projektování, výstavbu a vybavení energeticky šetrných budov. Souběžně s touto akcí proběhnou také veletrhy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA.

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se představí žhavé trendy v oboru výstavby nových budov a konstrukčních úprav těch stávajících, které mají za cíl snížit jejich energetickou náročnost. Návštěvníci se budou moci seznámit s moderními i klasickými stavebními materiály, technologiemi a postupy. Dozví se o novinkách v technickém vybavení staveb, např. vytápění, výměně vzduchu, alternativních zdrojích energií, vodním hospodářství a dalších. Neméně atraktivní bude představení diagnostických metod, provádění termovizních měření, zjišťování vzduchotěsnosti, měření proudění vzduchu a šíření vlhkosti. Veřejnost jistě ocení i služby odborníků poradenského centra.

Program veletrhu nabídne také přednášky a školení, na kterých se odborníci podělí o své zkušenosti z oblastí návrhu a přípravy pasivních budov, představí konkrétní řešení a moderní technologie. Cenné a inspirující budou pro posluchače také případové studie úspěšných realizací včetně zmínění nejčastějších chyb.

Více informací na www.forpasiv.cz, www.strechy-praha.cz

Zdroj: STAVITEL

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí