zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

LBBW Bank CZ se zapojila do ekologického projektu Zelená firma

01.02.2013
Firemní ekologie
Recyklace
Zpětný odběr
LBBW Bank CZ se zapojila do ekologického projektu Zelená firma

LBBW Bank CZ se na konci roku 2012 v rámci svých CSR aktivit zapojila do projektu "Zelená firma", jehož cílem je podpora ochrany životního prostředí prostřednictvím recyklace elektroodpadu. Svojí účastí v projektu LBBW Bank CZ aktivně podporuje ekologické chování společnosti vůči veřejnosti a i vůči vlastním zaměstnancům.

Na všech pobočkách LBBW Bank CZ jsou umístěny sběrné boxy, do kterých mohou zaměstnanci i klienti odkládat vysloužilé drobné elektrospotřebiče, baterie apod. LBBW Bank CZ tak umožňuje recyklaci a ekologické chování přímo na pracovišti.

"LBBW Bank CZ se v rámci své CSR strategie snaží přispívat k ochraně životního prostředí, to byl i jeden z hlavních důvodů, proč se rozhodla zapojit do projektu Zelená firma. Zřízením sběrných míst pro odkládání vysloužilých drobných elektrospotřebičů nabízíme zaměstnancům a klientům i netradiční benefit, tj. možnost likvidace drobného elektroodpadu přímo v bance," řekla Martina Lambert, ředitelka marketingu a komunikace LBBW Bank CZ.

Projekt Zelená firma nabízí společnostem možnost zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrických a elektronických zařízení. Ta obsahují řadu nebezpečných látek, např. rtuť, olovo atd., ale i velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí