zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Energie pro budoucnost IX - Doprava elektrické energie od výroby ke spotřebě

19.02.2013
Energie
Energie pro budoucnost IX - Doprava elektrické energie od výroby ke spotřebě

Odbornou konferenci ze seriálu Energie pro budoucnost, tematicky zaměřenou na transport elektrické energie od výroby ke spotřebě, uspořádá nakladatelství FCC PUBLIC v rámci doprovodného programu 21. veletrhu Amper ve spolupráci s Českomoravskou elektrotechnickou asociací ELA, veletržní správou Terinvest a Veletrhy Brno, a. s. Již devátá akce tohoto seriálu seznámí s legislativními, ekonomickými, organizačními a technickými aspekty transportu elektrické energie. Tématy semináře budou například přenosové a distribuční sítě z hlediska Státní energetické koncepce, investiční výstavba přenosových soustav, otázky povolovacích procesů a spolupráce se samosprávami, měření dopravované elektrické energie, monitorování kvality elektřiny při jejím přenosu a distribuci, nebo technická zařízení přenosových a distribučních soustav.
Seminář je určen zejména odborníkům zabývajícím se elektroenergetikou na různých úrovních, kvalifikovaným elektrikářům a elektrotechnikům, kompetentním zaměstnancům státní správy, vítáni jsou i další zájemci o problematiku.
Seminář se koná dne 21. 3. 2013 od 9:00 do 13:30 v sále P-1 pavilonu P brněnského Výstaviště. Účast na semináři je bezplatná, na základě předchozí registrace na www.fccpublic.cz. Registrovaní obdrží kód pro vygenerování volné vstupenky na veletrh Amper 2013.
Stránka semináře: http://www.odbornecasopisy.cz/index.php?id_document=47765

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí