zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Úspora pohonných hmot - víme, jak můžete ušetřit

03.03.2013
Doprava
Ekologická auta
Úspora pohonných hmot - víme, jak můžete ušetřit

Bez ohledu na to, jaké auto vlastníte a jak často jezdíte, můžete o trochu zvýšit dojezd na každou natankovanou nádrž. V dnešní době vzrůstajících cen za pohonné hmoty jistě dobrá zpráva.

Zvýšení efektivity paliva

Slyšeli jste již o tom, že uhlíkové usazeniny jsou nebezpečné částice, které zabraňují dokonalému spalování pohonných hmot a navíc vycházejí také jako pevné částice z výfuku jako jedovaté emise? My ano a také víme, že tyto uhlíkové usazeniny často pokrývají špičky trysek, zhoršují jejich funkci a tím pádem dochází ke snížení účinku paliva a ztrátě výkonu.

Pokud máte své auto rádi a přejete si, aby najelo ještě řadu kilometrů a zároveň byste rádi na pohonných hmotách ušetřili, pořiďte si motorový kondicionér Ecofuel.

. Ecofuel odstraňuje uhlíkové usazeniny a zabraňuje jejich dalšímu vzniku.

. Dochází ke kompletnějšímu spalování uhlovodíku.

. Pravidelným používáním dosáhnete delšího dojezdu u každé nádrže.

. Výrazně šetří životní prostředí - po změření emisí se čísla rapidně sníží.

. Díky vyšší lubrikaci chrání ventily i další kritická místa motoru.

Důležitá je důslednost

Tak jako u všech přípravků a pomocných látek je zapotřebí také u tablet Ecofuel dodržovat dvě základní a jednoduchá pravidla.

1. Nepředávkovat - správné dávkování je velice důležité. Úspora paliva nebude vyšší, když použijete větší množství kondicionéru. Naopak. Předávkování vede ke snížení úspory.

2. Nevynechávat - pravidelné dávkování je zkrátka základ. Účinek úspory pohonných hmot se projeví pouze tehdy, budete-li důslední.

Tento unikátní univerzální kondicionér mohou bez problému používat majitelé benzínových i naftových nádrží. Ecofuel však můžete dopřát také autu jezdícímu na plyn. Nutno dodat, že v případě kondicionéru Ecofuel se jedná o jediný motorový kondicionér na českém trhu.

Tak již déle neváhejte a prohlédněte si jednotlivé produkty Ecofuel, které vám zvýší efektivitu vašeho vozu.

Zdroj: EKOzbozi.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí