zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Bosna a Hervegovina: Slavnostní předání svozového vozidla v rámci projektu "DO-MA čisto"

02.04.2013
Odpady
Bosna a Hervegovina: Slavnostní předání svozového vozidla v rámci projektu  DO-MA čisto

Během slavnostního předání Maja Mišić, ředitelka Lokální akční skupiny regionu Doboj, zdůraznila, že brzy začne i osvětová kampaň pro žáky základních škol v Doboji a Maglaji. Pro potřeby osvětové kampaně byly předány i kontejnery pro třídění papíru a plastů, které budou umístěny v základních školách. Ředitelka Mišić uvedla, že kampaň bude obsahovat různé interaktivní části, jakou jsou internetové stránky, osvětová videa a hry.

Viceprezident Republiky Srbské, Enes Suljkanović, prohlásil, že je tento projekt velice úspěšný a transparentní, jelikož se přesně ví, k jakým účelům byly použity darované prostředky na rozdíl od jiných projektů v Bosně a Hercegovině.

Slavnostního předání se rovněž zúčastnili Mehmed Mustabašić, starosta municipality Maglaj, Obren Petrović, starosta města Doboj, Ivana Pejić Povolná a Nicole Machová, představitelky České rozvojové agentury, Anesa Terza Vuković, koordinátorka rozvojové spolupráce, Zdeněk Železný, vedoucí projektu, Ognjen Grebo, koordinátor osvětové kampaně a Damir Kasum, ředitel společnosti GEOTEST d.o.o. Sarajevo.

ZDROJ: GEOtest a.s.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí